English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 66929789-88793745
نمابر: 88793745
آدرس دبیرخانه: تهران، میدان ونک چهارراه جهان کودک خیابان شهیدی کوچه سپر پلاک 1
پست الکترونیکی: anjoman.probiotic@gmail.com
کد پستی: 1518716513
مشاهده خبر
وبینار کاربرد، پایش و ایمنی زیستی پروبیوتیک ها
وبینار علمی تخصصی 
"کاربرد، پایش و ایمنی زیستی پروبیوتیک‌ها"
با گذشت هر روز، انبوه تحقیقات پرثمر محققین، جلوه های نوینی از نقش آفرینی پروبیوتیک‌ها را به معرض ظهور می رساند و درپی آن اهمیت این اجزاء بیولوژیک در تضمین سلامت بدن و به خصوص سلامت سیستم گوارشی آشکارتر می گردد.  در این راستا انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند شاخه شمال شرق کشور به همراه موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی درنظر دارد در پی استقبال از برگزاری موفق هفتمین کارگاه بین المللی پروبیوتیک ها که در آذر ماه سال جاری به زبان انگلیسی و با حضور 9 سخنران بین المللی صورت پذیرفت نسبت به ارائه بخشی از دستاوردهای این حوزه توسط اساتید و محققین دانشگاه و صنعت داخل کشور اهتمام ورزد. 
لذا پیرو اطلاع رسانی قبلی، وبینار علمی تخصصی "کاربرد، پایش و ایمنی زیستی پروبیوتیک‌ها" در تاریخ پنجم و ششم اسفندماه در چهار پانل تخصصی ذیل برگزار و یافته‌ها و تحقیقات نوین در این حوزه با دانشجویان، پژوهشگران و علاقه¬مندان به موضوع به اشتراک گذاشته خواهد شد.
 
 
اسامی سخنرانان و عناوین سخنرانی متعاقبا به اطلاع خواهد رسید. از دانشجویان، پژوهشگران و علاقمندان به موضوع دعوت می گردد جهت ثبت نام تا تاریخ 02/12/99 نسبت به تکمیل فرم پیوست و ارسال به آدرس الکترونیکی probioticworkshop@gmail.com و یا از طریق واتساپ به شماره 09363317957 اقدام نمایند. 
 
 
با سپاس
دبیرخانه همایش
تاریخ انتشار: 1399/11/12 - 9:59
شناسنامه انجمن

با توجه به اهميت جهان‌شمول پروبيوتيك‌ها و در راستاي چشم‌انداز ايران 1404، جاي آن بود كه در كشور ما نيز انجمن علمي‌اي در خور و كارآمد تشكيل شود تا در تمامي جنبه‌هاي پيش از توليد فرآورده‌ (جنبه‌هاي ميكروب‌شناختي و زيست‌فناوري)، توليد فرآورده تا مصرف‌ (فناوري غذايي، فناوري دارويي، بازاريابي و فروش) و پس از توليد فرآورده (باليني و شبيه‌سازي‌شده‌ي باليني) فعاليت داشته و با بخش‌هاي مربوط داخلي و بين‌المللي به تعامل بپردازد.