English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88983647-09306397674
نمابر:
آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان شهید میرخانی(نصرت)، نرسیده به میدان توحید، پلاک 214، طبقه دوم در صورت عدم پاسخگویی تلفن به تلفن همراه ذکر شده پیامک لاتین ارسال فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
پست الکترونیکی: anjoman.probiotic@gmail.com
کد پستی: 1419735631
مشاهده خبر
طرح معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری

عضو محترم انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند
 
با سلام
  احتراماً پیرو نامه دبیر محترم معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری به استحضار می رساند، این معاونت در نظر دارد در راستای معرفی هرچه بیشتر پروبیوتیک ها در جامعه، حمایت از پژوهشگران و متخصصان و صنایع و شرکت های تولید کننده و صادر کننده محصولات پروبیوتیک، اطلاعاتی به شرح ذیل را جمع آوری نماید. لذا خواهشمند است در رابطه با موارد مطرح شده نظرات پیشنهادات و اطلاعات خود را  به آدرس anjoman.probiotic@gmail.com  ارسال فرمایید.
1-    معرفی شرکت های با ماموریت ترویج محصولات پروبیوتیک در ایران، شرکت های صادراتی جهت صدور محصولات پروبیوتیکی تولیدی شرکت های ایرانی
2-    انجام تحقیقات Screening بین صنایع و مراکز دانشگاهی و پژوهشی توسط انجمن
3-    معرفی صنایع تولیدی دانش بنیان جهت انجام مطالعات کلینیکال ترایال و فارم ترایال
4-    پیشنهادات در راستای پیشبرد و توسعه تولید و مصرف در استان های مختلف
5-    معرفی صنایع شرکت های کوچک تر و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه پروبیوتیک به همراه تولیدات، حوزه فعالیت و ...
6-     معرفی صنایع و مراکز تحقیقاتی مربوطه که تمایل به جذب یا عقد قرارداد با دانشجویان یا فارغ التحصیلان دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه را دارند.

 

تاریخ انتشار: 1394/12/24 - 14:16
شناسنامه انجمن

با توجه به اهميت جهان‌شمول پروبيوتيك‌ها و در راستاي چشم‌انداز ايران 1404، جاي آن بود كه در كشور ما نيز انجمن علمي‌اي در خور و كارآمد تشكيل شود تا در تمامي جنبه‌هاي پيش از توليد فرآورده‌ (جنبه‌هاي ميكروب‌شناختي و زيست‌فناوري)، توليد فرآورده تا مصرف‌ (فناوري غذايي، فناوري دارويي، بازاريابي و فروش) و پس از توليد فرآورده (باليني و شبيه‌سازي‌شده‌ي باليني) فعاليت داشته و با بخش‌هاي مربوط داخلي و بين‌المللي به تعامل بپردازد.