English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 66929789-09306397674
نمابر: 66929789
آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان دکتر میرخانی(نصرت شرقی)، نرسیده به میدان توحید، پلاک 214، طبقه دوم در صورت عدم پاسخگویی تلفن به تلفن همراه ذکر شده پیامک لاتین ارسال فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
پست الکترونیکی: anjoman.probiotic@gmail.com
کد پستی: 1419735631
مشاهده خبر
 کسب بالاترین امتیاز در ارزیابی سالیانه عملکرد انجمن ها از سوی کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری
مفتخریم به استحضار برسانیم انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند موفق به کسب بالاترین امتیاز در ارزیابی سالیانه عملکرد انجمن ها از سوی کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری گردید. 
در این ارزیابی عملکرد انجمن در شاخه های توانمند سازی ، مدیریت علمی  ایفای نقش مرجعیت علمی ، توسعه تعاملات ملی و بین المللی و دیگر فعالیت های انجمن بررسی شده است. 
 جایگاه رفیع انجمن در ایفای نقش مرجعیت علمی و توسعه تعاملات بین المللی  بدون شک حاصل همکاری، همراهی و تلاش اعضای محترم  انجمن است.
این موفقیت را به کلیه اعضای فعال و پرشور انجمن تبریک و تهنیت عرض نموده و از همکاری همیشگی و صمیمانه شما نهایت سپاس را داریم.  از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت کلیه اعضا و ارتقا مستمر این انجمن علمی را خواستاریم. 
تاریخ انتشار: 1397/09/14 - 13:27
شناسنامه انجمن

با توجه به اهميت جهان‌شمول پروبيوتيك‌ها و در راستاي چشم‌انداز ايران 1404، جاي آن بود كه در كشور ما نيز انجمن علمي‌اي در خور و كارآمد تشكيل شود تا در تمامي جنبه‌هاي پيش از توليد فرآورده‌ (جنبه‌هاي ميكروب‌شناختي و زيست‌فناوري)، توليد فرآورده تا مصرف‌ (فناوري غذايي، فناوري دارويي، بازاريابي و فروش) و پس از توليد فرآورده (باليني و شبيه‌سازي‌شده‌ي باليني) فعاليت داشته و با بخش‌هاي مربوط داخلي و بين‌المللي به تعامل بپردازد.