English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88983647-09306397674
نمابر:
آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان شهید میرخانی(نصرت)، نرسیده به میدان توحید، پلاک 214، طبقه دوم در صورت عدم پاسخگویی تلفن به تلفن همراه ذکر شده پیامک لاتین ارسال فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.
پست الکترونیکی: anjoman.probiotic@gmail.com
کد پستی: 1419735631
مشاهده خبر
دومین کنفرانس دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم

دومین کنفرانس دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم 

دومین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم 23 آذرماه 1396 برگزار می گردد . مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 30 آبان تمدید شده است. پیرو مکاتبات دبیر خانه دومین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم با انجمن علمی پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ضمن حمایت علمی انجمن از کنفرانس، مقالات برتر کنفرانس پس از داوری در مجلات " میکروبیولوژی کاربردی در صنایع غذایی" و " بیوتکنولوژی غذایی کاربردی (نمایه شده در ISI)" به چاپ خواهند رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس http://www.foodconf.ir/ مراجعه فرمایید.

 

 

تاریخ انتشار: 1396/08/22 - 9:5
شناسنامه انجمن

با توجه به اهميت جهان‌شمول پروبيوتيك‌ها و در راستاي چشم‌انداز ايران 1404، جاي آن بود كه در كشور ما نيز انجمن علمي‌اي در خور و كارآمد تشكيل شود تا در تمامي جنبه‌هاي پيش از توليد فرآورده‌ (جنبه‌هاي ميكروب‌شناختي و زيست‌فناوري)، توليد فرآورده تا مصرف‌ (فناوري غذايي، فناوري دارويي، بازاريابي و فروش) و پس از توليد فرآورده (باليني و شبيه‌سازي‌شده‌ي باليني) فعاليت داشته و با بخش‌هاي مربوط داخلي و بين‌المللي به تعامل بپردازد.